مشاوره و خدمات تلفنی درب و پنجره upvc

در این مرحله بلافاصله پس از تماس با ویند مارک ، شما را با یکی از کارشناسان شرکت ارتباط داده میشود و تمامی اطلاعات فنی مورد نیاز پنجره upvc ارائه داده میشود. این مرحله در ویند مارک بسیار مهم بوده و کارشناسان بسیار خبره در آن مشغول بکار هستند. کارشناسان به صورت ماهیانه ،در فرآیند تولید درب و پنجره دو جداره upvc قرار گرفته و با ریزه کاری های قاب بندی های پنجره upvc و همچنین یراق آلات upvc و کلیه اجزای پنجره یو پی وی سی، اطلاعات خود را بروز می نمایند. زیرا اطلاع از مراحل تولید پنجره دو جداره یو پی وی سی و مراحل نصب درب و پنجره upvc بدون حضور در محیط کارخانه میسر نمی باشد.

بازدید از محل پروژه و اندازه گیری پنجره upvc

در این مرحله کارشناس مربوطه که کاملا به محصول احاطه دارد، از محل پروژه شما بازدید بعمل می آورد و همزمان بصورت حضوری فرم ها و طرح هایی که میتوان در پروژه شما انجام بپذیرد را بصورت دقیق شرح می دهد تا طرحی منطبق با خواسته و نیاز شما و البته کاملا استاندارد و فنی طراحی گردد. کارشناسان اندازه گیر ما نیز بصورت چرخشی در کارخانه تولید پنجره یو پی وی سی حضور دارند و این به لحاظ تسلط دقیق بر روی کلیه اجزای پنجره می باشد .

ارائه قیمت ، طرح ها و شروع کار پنجره

پس از بازدید از پروژه بر اساس مذاکرات تلفنی و حضوری طرح و قیمت پنجره دوجداره ارائه می شود و پس از تایید، تولید شروع شده و حدودا ۵ تا ۸ روز می باشد. کارشناسی دقیق و دقت اطلاعات ارائه شده، پیش نیاز تولید با کیفیت درب و پنجره دو جداره upvc می باشد. لذا پلادور قبل از قطعی نمودن فروش پنجره یو پی وی سی به مشتریان خود دو بار محل پروژه را بررسی می نماید تا با بالاترین سطح دقت اقدام به تولید درب و پنجره upvc نماید.

نصب و تحویل پنجره دوجداره

در این مرحله محصول تولید شده به محل نصب ارسال شده و بوسیله تکنسین های مجرب نصب می گردد. از حساس ترین مرحله تولید درب و پنجره یو پی وی سی مرحله نصب این محصول می باشد. چرا که نصب پنجره upvc بوسیله افراد غیر متخصص به شدت کیفیت را پایین می آورد. پنجره دو جداره upvc میبایست طوری نصب گردد که براحتی باز و بسته شده و بالاترین کارایی را داشته باشد . پالادور دارای تیم های بسیار کار آزموده نصب بوده و همواره برای بالابردن کیفیت نصب پنجره دو جداره های یو پی وی سی تجهیزات و اطلاعات این تیم ها را بروز می نماید.

خدمات پس از فروش محصولات upvc

در ویند مارک خدمات پس از فروش بسیار حائز اهمیت بوده و پس از نصب و تحویل هر پروژه، سرویس خدمات پس از فروش با شما تماس گرفته و چنانچه مشکلی در نصب و ….. وجود داشته باشد، تیم فنی به سرعت در محل حاضر شده و مشکل را فورا مرتفع می نمایند. همچنین با ارائه گارانتی کتبی پنجره دو جداره ،کیفیت خدمات و محصول خود را به چالش می کشد. ما معتقدیم بکار گیری پنجره دو جداره یو پی وی سی ، یکبار و برای یک عمر بایستی باشد لذا با ارائه خدمات بلند مدت این کیفیت را تضمین کرده و همواره در کنار مشتریان محترم هستیم.